Čištění DPF filtrů

 • JAK DIAGNOSTICKOU CESTOU- TAK CESTOU MECHANICKÉHO ČIŠTĚNÍ A TO U VĚTŠINY OSOBNÍCH A UŽITKOVÝCH VOZIDEL

 • Provádíme obnovu filtrů pevných částic vysoce účinnou technologií a tím pádem jsme schopni u většiny filtrů dosáhnout až 98% hodnoty propustnosti filtru

 • Samozřejmostí je prvotní diagnostika a vyhodnocení stavu filtru a jeho reálné možnosti obnovy

 • V případě že je možné provést obnovu filtru demontujeme jej v Našem autoservisu provedeme důkladné čištění, zpětnou montáž a přizpůsobení tzv: nastavení adaptačních hodnot vyčištěného filtru do řídící jednotky vozidla. ( není nutné u všech vozidel )

 • Garantujeme Vám že pokud obnova i přes kladné vyhodnocení posléze nelze provést či se NEZDAŘÍ tak Neplatíte NIC!

 • Ceny obnovy filtrů se pohybují v závislosti na stavu samotného filtru

 • Diagnostická regenerace včetně smazání adaptací a uložení nových hodnot od 800 Kč dle typu filtru a míry jeho znečištění
  Tato procedura se zpravidla provádí TZV: na počkání - trvá cca 2 max 3 hodiny


 • Komplexní obnova - demontáž filtru z vozu, procedura čištění a obnovy včetně diagnostického přizpůsobení nových hodnot v řídící jednotce vozu od 2800 Kč dle typu filtru a míry jeho znečištění

 • Celý proces komplexní obnovy DPF trvá maximálně 2 dny s ohledem na konkrétní míru znečištění a typu filtru

                     

                Přesnou cenu "OBNOVY" Vašeho filtru Vám rádi sdělíme na tel: 603 227 015 

V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ SE NIKDY NENECHTE ZLÁKAT PRO ÚPLNÉ ODSTRANĚNÍ FILTRU PEVNÝCH ČÁSTIC Z VAŠEHO VOZIDLA. NA NAŠEM TRHU JE SPOUSTA VYKUTÁLENÝCH DOBRODRUHŮ KTEŘÍ TUTO SLUŽBU NABÍZEJÍ POUZE S VIDINOU VLASTNÍHO ZISKU TAK NA TO POZOR!!!

Po odstranění filtru a přeprogramování továrního nastavení řídicí jednotky auto nesplňuje podmínky nutné pro homologaci a bez toho nesmí být provozováno na veřejných komunikacích.

Značnému riziku se provozovatel vozidla s odstraněným filtrem vystavuje například v Německu či Rakousku. Tam policie přítomnost filtrů DPF ve voze pravidelně kontroluje a hříšníka v případě jejich absence čeká trest ve formě pokuty 1000 eur spojený se zákazem další jízdy.

Dalším důvodem proč nedemontovat DPF filtr z Vašeho vozidla ale nechat ho řádně obnovit je fakt že vozidlo s takto odstraněným filtrem pevných částic již nikdy neprojde zákonným měřením EMISÍ které se provádí před pravidelnou TECHNICKOU PROHLÍDKOU  a bez provedení tohoto měření není možné přistavit vozidlo k pravidelné technické prohlídce!!! V tuto chvíli se vozidlo stává provozu neschopným a Vám nezbude nic jiného než koupit filtr Nový jehož cena se pohybuje řádově v desetitisících korun a nechat jej do vozidla zpět namontovat s čímž bude spojené opětovné přeprogramování řídící jednotky vozidla, bude li to vůbec po předchozím často neodborném zásahu při odstranění vůbec možné !